Wyślij wiadomość
Dom

Wenling Songlong Electromechanical Co., Ltd. profil firmy

profil firmy

Wenling Songlong Electromechanical Co., Ltd jest firmą specjalizującą się w rozwoju, produkcji i eksporcie dmuchawek powietrznych.Dmuchawa lampowa., które nadają się do różnych modeli naduchowych, takich jak zamek naduchowy, zjeżdżalnia, trampolinę, figurkę zabawkową, słup lampy, tancerz niebieskiego itp.


Jesteśmy producentami, więc możemy dać naszym klientom najlepszą cenę.


Mamy własny zespół kontroli jakości, który gwarantuje jakość.


Posiadamy własny dział sprzedaży i obsługi posprzedażowej, aby zapewnić najlepszą obsługę klienta.

 

Nasza pierwszorzędna jakość produktów i dedykowane podejście do usług zdobyły uznanie w kraju i za granicą.Bliski Wschód, Azji Południowo-Wschodniej i innych regionach, aby zaspokoić zapotrzebowanie od nich, zapewniając wsparcie i usługi dla producentów produktów nadmuchowych na całym świecie.Nieustannie poprawimy jakość.Od momentu założenia firmy przywiązujemy najwyższą wagę do zadowolenia klientów.Bądź godny zaufania i praktyczny".

 

 

 

 

 


 

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Wenling Songlong Electromechanical Co.,Ltd została założona w 2007 r. i od czasu wprowadzenia produktów pierwszej generacji była doceniana przez klientów za doskonałą jakość i efektywność kosztowąWraz z rozwojem firmy, staje się coraz bardziej szczegółowa i wyspecjalizowana.Każda z nich pełni swoje funkcje i w pełni współpracuje w celu dostarczania klientom lepszych produktów i usług..

Wenling Songlong Electromechanical Co., Ltd.
1
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Eksporter

Firma Handlowa

Sprzedawca

Ilość pracowników : 50~80

Coroczne wyprzedaże : 3000000-4500000

Rok założenia : 2004

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Wenling Songlong Electromechanical Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Wenling Songlong Electromechanical Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Wenling Songlong Electromechanical Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Wenling Songlong Electromechanical Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Wenling Songlong Electromechanical Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Wenling Songlong Electromechanical Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Wenling Songlong Electromechanical Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Wenling Songlong Electromechanical Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Wenling Songlong Electromechanical Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Wenling Songlong Electromechanical Co., Ltd. Certyfikaty